Naše služby

Klempířské práce

Které nabízíme jsou především dodávky střech a fasádních prvků, kompletní montáž okapových systémů, montáž plechových šablon. Nabízíme výrobu a instalaci ozdobných klempířských prvků dle požadavků zákazníka. Dále nabízíme čištění žlabů a svodů, ohýbání veškerých střešních prvků do délky 6-ti metrů.

Tesařské práce

Výroba krovů rodinných domů, altány, pergoly, zahradní dřevostavby, rekonstrukce starých střech. Provádíme dodávku a montáž nových krovů, jak klasických, tak i vazníkových. Výměnu vadných částí krovů / sloupky, kleštiny, pozednice, pásky ...atd./ Laťování střech, střešní bednění, půdní vestavby podle přání a požadavků zákazníka.

Pokrývačské práce

Nabízíme pokládku všech typů střech / valbové, pultové, mansardové, sedlové .../ pokládku různých druhů krytiny, montáž a dodávku pojistných folií, montáž a dodávku bezpečnostních prvků, opravy komínů v nadstřešních částech, montáž hromosvodů a to včetně revize.

Montáž střešních oken

Provádíme montáž, opravy a údržby střešních oken. Dodáváme a montujeme okna včetně doplňků firem VELUX, Roto, Fakro a dalších. Na všechny dodávané střešní okna poskytujeme záruku kvality.

Zámečnictví

Nabízíme montáž a výrobu plotů pro rodinné domy, zahrady, dětská hřiště, sportovní areály. Stavební zámečnictví: svařování, pojezdové brány, vrata, schodiště, mříže, ocelové konstrukce.Střechy Šikula nabízí tyto služby

Pokrývačské práce, Klempířské práce, Tesařské práce, Montáž a servis střešních oken, Zámečnictví, stavební zámečnické
práce, Dodávku materiálu za výhodné ceny a Doplňkové služby


Cenová nabídka a poradenství zdarma. Neváhejte nás kontaktovat zde.


Reference