Prodej a montáž střešních oken

Naše společnost Vám nabízí spolehlivá okna s profesionální montáží pro Váš dům. Dlouholetá praxe a zkušenost našich pracovníků Vám zajistí vysokou kvalitu montáže a Vaši spokojenost. V naší nabídce naleznete střešní okna předních výrobců dle velikosti, materiálů, typů, parametrů i cen.

Vybrat si můžete z oken: VELUX, FAKRO, ROTO, DachStar / OKPOL, DAKEA a další.

Nabídku na dodávku a montáž střešních oken Vám rádi připravíme dle Vašeho přání a požadavků. Kontaktní formulář ZDE.

Naše kvalita montáže - záruka Vaši spokojenosti

  • Proč střešní okna?

    Střešní okno dodává vašemu domu přírodní světlo, ale zároveň působí jako dodávka tepla, čímž dochází k úspoře energie a vašich financí. Na trhu je dnes již velká spousta různých střešních oken, které se liší velikostí, cenou, tloušťkou a dalšími parametry. Důležitá je však montář oken.

  • Proč zvolit firmu Střechy Šikula?

    Okna, která dodáváme se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a dlouholetou životností. Kvalitní střešní okna mají vynikající tepelně izolační vlastnosti, které lze dodatečně vylepšit o montáž oken a vnitřních i venkovních doplňků. Největší tepelné ztráty však představuje špatně provedená montáž oken. Proto montáž oken provádějí naši odborně vyškolení pracovníci firmy Střechy Šikula, kteří mají dlouholeté zkušenosti s montáží oken. Specializujeme se na montáž střešních oken zn. VELUX, která patří bezesporu mezi ty nejkvalitnější, co náš trh nabízí. Pokud zákazník upřednostňuje vlastní značku střešních oken, naše firma připraví nabídku a montáž přímo na míru dle požadavků zákazníka.